Prowadzisz klub fitness? Otrzymuj pieniądze na czas.

Zapomnij o ciągłej kontroli i przypominaniu o terminowych wpłatach za karnety. Zrobimy to za Ciebie, a Ty nie trać już czasu!

Twoi klienci zapominają zapłacić lub odnowić swoje karnety?

Zbieranie wpłat i przypominanie o nich zabiera Ci za dużo czasu?

My przypomnimy i ułatwimy Twoim Klientom płatności!


Przypominamy za Ciebie

Ty ustalasz spersonalizowaną treść powiadomień o zbliżających się zajęciach i terminach płatności. My zajmiemy się resztą – nie musisz już przypominać Klientom o zaległościach

Wygodna płatność online

Ułatwiamy regulację wpłat przez Twoich Klientów, teraz będą płacić wygodnie jak w sklepie internetowym – już nie musisz wysyłać maila z danymi do przelewu.

Łatwa kontrola

Masz precyzyjną informację o stanie karnetów Twoich klientów. Zawsze wiesz kto zapłacił, a kto zalega z wpłatą. Nie musisz już kontrolować rachunku i porównywać z listą oczekiwanych wpłat.

Zbieraj pojedynczo lub od grupy

Nie ważne, czy wysyłasz prośbę do jednej osoby, czy grupy, treść powiadomień ustalasz raz, a my wyślemy do nich spersonalizowane wiadomości (np. imię, kwota czy termin)

Zbieraj cyklicznie

Zbierasz taką samą kwotę co miesiąc? Możesz ustawić cykl, w którym zgodnie z terminem, automatycznie będą pobierane wpłaty

Jak to działa?

Dodaj ręcznie lub importuj dane Klientów, kwoty i terminy płatności

Ustal treść i wybierz częstotliwość powiadomień

Automatycznie wyślemy Klientom powiadomienia z wygodnym linkiem do płatności

Dla kogo?

Dla wszystkich siłowni, klubów i szkół sportowych, które pobierają dziesiątki lub setki płatności miesięcznie i zmagają się z problemami związanymi z rozliczaniem płatności, przypominaniem klientom o niezrealizowanych płatnościach czy ich windykacją.

W czasach, kiedy bycie wysportowanym staje się coraz bardziej popularne, wzrasta liczba innowacyjnych rozwiązań mających pomagać trenerom fitness w komunikacji z klientami i rozliczaniu płatności. Zdecydowałam się na przetestowanie Moich Usług dla Firm, ponieważ najbardziej zależało mi na możliwości automatycznego wysyłania spersonalizowanych treści powiadomień, dzięki którym nie muszę za każdym razem przypominać klientom o terminach wizyt, zaległościach w płatnościach lub zmianach w harmonogramie. Czy warto korzystać z Moich Usług dla Firm? Tak, jeśli rozliczanie płatności, przypominanie o wpłatach i komunikacja z klientami to aspekty, które chcesz usprawnić!

Agata, trener personalny

Otwierając swój pierwszy klub sportowy, szukałam nowoczesnego rozwiązania dzięki, któremu moi klienci mieliby łatwy dostęp do najbardziej dogodnego według nich sposobu płatności: gotówką, przelewem, lub BLIK. Dzięki przetestowaniu Moich Usług dla Firm, już na starcie swojej działalności zyskałam osobistego managera finansów w postaci intuicyjnej platformy internetowej. Zamiast tworzenia grupowych czatów i marnowania czasu na zapisywanie wpłat, ustawiam cykliczne powiadomienia SMS, zawierające link do bramki płatniczej.

Maja, właścicielka klubu sportowego

Prowadzenie klubu bokserskiego to nie tylko zawód, ale również styl życia. Codzienne treningi, diety czy wizyty u fizjoterapeuty sprawiają, że doba naprawdę jest za krótka. Dlatego tak bardzo cenię sobie rozwiązania, które automatyzują łopatologiczne procesy. Zamiast ręcznie wpisywać wpłaty za karnety, rozsyłać dane do przelewów i przypominać o zbliżających się zajęciach – ustawiam serię cyklicznych powiadomień SMS i całą swoją energię poświęcam na to co jest dla mnie najważniejsze.

Mateusz, właściciel klubu bokserskiego

Fizjoterapia jest świetnym połączeniem medycyny i sportu. To praca, która nie wymaga całodniowego siedzenia za biurkiem, niszczenia kręgosłupa czy rywalizowania o wyższą pozycję w środowisku korporacyjnym. Charakteryzuje ją również brak rutyny, ponieważ pacjenci nieustannie się zmieniają. Niestety, sprawia to, że zarządzanie czasem własnym oraz zarobkami bywa uciążliwe. Częstotliwość zajęć rehabilitacyjnych i opłat jest ruchoma dlatego tak ważne jest dla mnie skrupulatne monitorowanie wpłat. Cenię sobie ułatwioną komunikację z moimi klientami, którą zapewniają automatyczne powiadomienia SMS oraz mniejszy bałagan w finansach firmowych, który zamiast mnie sprzątają Moje Usługi dla firm.

Tomek, fizjoterapeuta

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Bezpieczna płatność

Zabezpieczamy płatność, aby Twoi Klienci mogli bezpiecznie zapłacić, a pieniądze sprawnie do Ciebie trafiły

Bezpieczne dane

Wiemy jak ważne jest dla bezpieczeństwo danych, więc przechowujemy je w UE i zapewniamy zgodność z RODO

Bezpieczny serwis

Regularnie przechodzimy testy bezpieczeństwa serwisu, aby zapewnić jego najwyższy poziom.


Zacznij otrzymywać pieniądze na czas!

Ta strona korzysta z plików cookies.